سایت خبری شفا نیوز

بسیج شهرداری تهران جشنواره «آتش به اختیار» برگزار می‎کند.................................................

ایجاد: 2019/01/08 - 22:29

به گزارش امید شهر رییس سازمان بسیج شهرداری تهران از برگزاری جشنواره آتش به اختیار در بهمن ماه امسال و پنجشنبه‎های مساجد خبر داد.

مجتبی سالک روز دوشنبه در نشست خبری افزود: شهروندان می توانند اقدامات و آثار خود را در زمینه جریانات فرهنگی در فضای مجازی و حقیقی تا 15 دی ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی اظهارداشت: تمامی آثار فرهنگی، بومی و اسلامی از 16 تا 22 بهمن ماه داوری شده و تا پایان بهمن ماه به نمایش گذاشته می شوند.
سالک خاطرنشان کرد: همچنین با الگوبرداری از سه شنبه های بدون خودرو، پنجشنبه های مساجد برنامه ریزی شده تا شهروندان در این روز نماز مغرب و عشا را در مساجد برگزار کنند.

فعالیت در 6 محور برای چهل سالگی انقلاب
سالک در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سازمان بسیج در 6 محور شامل علمداران انقلاب، معارف اسلامی، تاریخ انقلاب، یاران انقلاب، دستاوردهای انقلاب و دشمنان انقلاب به طور ویژه فعالیت خواهد کرد.
وی ادامه داد: تلاش می شود اندیشه های انقلابی معرفی، جذب، توسعه و بکار گرفته شوند.
رییس سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: ارائه خدمات به زائران اربعین در موکب امام رضا، برگزاری اردوهای جهادی، تدارک جهیزیه برای خانواده های مستحق، انعقاد تفاهم نامه با سازمان اتش نشانی و پسماند برای اموزش کارکنان بسیج شهرداری از جمله اقدامات این سازمان است.
وی با بیان اینکه 300 نفر از پرسنل شهرداری 45 پزشک متخصص در مراسم اربعین به ارائه خدمات پرداختند عنوان کرد: در جریان ارایه خدمات به زائران در سال های گذشته 2 نوزاد متولد و یک عمل‌ جراحی قلب باز انجام شده است.
سالک افزود: همچنین در زمینه جهیزیه با دریافت مبلغ سه تا پنج میلیون تومان از خانواده ها جهیزیه ای با ارزش 20 تا 25 میلیون تومان از کالاهای ایرانی تهیه خواهد شد.
وی با بیان اینکه بسیج سیاسی است اما وابستگی به حزب و جریان خاص ندارد گفت: بسیج زیر پرچم ولایت فقیه فعالیت می کند.

موضوع خبر: