سایت خبری شفا نیوز

هنر شهر

بسیج شهرداری تهران جشنواره «آتش به اختیار» برگزار می‎کند.................................................

ایجاد: 2019/01/08 - 22:29

مجتبی سالک روز دوشنبه در نشست خبری افزود: شهروندان می توانند اقدامات و آثار خود را در زمینه جریانات فرهنگی در فضای مجازی و حقیقی تا 15 دی ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی اظهارداشت: تمامی آثار فرهنگی، بومی و اسلامی از 16 تا 22 بهمن ماه داوری شده و تا پایان بهمن ماه به نمایش گذاشته می شوند.
سالک خاطرنشان کرد: همچنین با الگوبرداری از سه شنبه های بدون خودرو، پنجشنبه های مساجد برنامه ریزی شده تا شهروندان در این روز نماز مغرب و عشا را در مساجد برگزار کنند.

شب یلدا بر ایرانیان گرامی باد/ متن های یلدایی

ایجاد: 2018/12/19 - 09:44
شب یلدا

امشب را به نور قرنها قدمت جاری نگه داریم … 
شب یلدا ، این شب زایش مهر و میترا ، شب زایش نور و روشنائی 
بر تو ایرانی مبارک

– – – – –پیام تبریک یلدا – – – – – 
باور به نور و روشنایی است ،
که شام تیره ،از دل شب یلدا
جشن مهر و روشنایی به ما هدیه میدهد 
یلدایتان مبارک

همه مجسمه‎های شهر بیمه می‎شوند/ تمام 14 اثر دزدیده شده برگردانده شدند/ خیابان برادران مظفر معبر فرهنگی هنری می‎شود

ایجاد: 2018/11/28 - 22:32

به گزارش «امید شهر» در ابتدای این نشست برزین ضرغامی با اشاره به اینکه حدود 2 هزار مجسمه در سطح شهر تهران نصب شده است، گفت: تلاش می‌کنیم در طول سال این آثار را سامان‌دهی کنیم و فضایی فراهم کنیم که مجسمه‌ها بهتر دیده شوند و بتوانند پیام خود را به شهروندان برسانند.

کت جادویی سینمای ایران/ آنچه تاکنون از پشت پرده سینما و سوپراستارها نمی دانستید

ایجاد: 2018/10/12 - 11:56
کت جادویی سینمای ایران,امید شهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید شهر؛ مردم ایران بازیگرانی را در کشورشان می‌شناسند که گاهی دو سال یک‌بار فیلم بازی می‌کنند و بهترین‌ها و پرکارترین‌هایشان سالی دو بار جلوی دوربین می‌روند، اما اتومبیل آن‌ها آخرین مدل است و در بهترین نقاط شهر خانه دارند، سفر‌های خارجی‌شان به‌را

اختتامیه جشنواره 36 فیلم فجر و حواشی آن

ایجاد: 2018/02/12 - 16:39
امید شهر,جشنواره فیلم فجر

معرفی برترین ها

سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه به برادران ارک برای فیلم «حیوان» اهدا شد. برادران ارک از مسئولان خواستند به فیلم کوتاه، انجمن فیلم کوتاه و مدرسه ملی بیشتر توجه کنند و آن را جدی بگیرند.

چرا فرستادن «نفس» به «اسکار» عجیب نبود؟

ایجاد: 2017/10/10 - 16:19

منتهی فیلم پر خرجی هم بود و این امکانات ممکن است در اختیار هرکسی قرار نگیرد. شاید بتوان گفت چنین امکان بالایی برای هزینه کردن، بخاطر موفقیت "شیار 143" (کار قبلی نرگس آبیار) به او داده شد؛ اما قطعا آبیار در بین کسانی که تاکنون چنین پول‌هایی در اختیارشان قرار گرفته، کسی است که حداقل پول را حرام نکرده.

جشنواره موسیقی فجر آنلاین شد

ایجاد: 2017/04/21 - 22:15

نوربخش بیان کرد: این کار می‌تواند با ایجاد زیرساخت‌ها و ساز و کارها شایع شود تا با کمک مسوولان، مردم بتوانند از این امکانات استفاده کنند و شاهد اتفاقات خوب بیشتری باشیم.

او در بخش دیگری از سخنانش، گفت: دانشجویان موسیقی و هنرستانی‌ها از امروز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش بلیت، از تخفیف تهیه بلیت برخوردار شوند و از برنامه‌های جشنواره بهره ببرند.

رییس سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر با بیان این‌که امسال موسیقی انقلاب را به‌صورت بخش ممتاز در کنار جشنواره داریم، ادامه داد: شاید در جشنواره‌های قبلی به این شکل نبود، اما فکر می‌کنم امسال این بخش به‌صورت پررنگ‌تر وجود دارد.

جدال پرستویی و کیمیایی ادامه دارد

ایجاد: 2017/04/21 - 22:14

پرستویی نوشت: آقای کیمیایی خالق آثاری مهم مانند «گوزن‌ها»، «قیصر» و «داش‌آکل» که با این فیلم‌ها یکی از بانیان موج نو سینمای ایران بودند، در فیلم‌های «ضیافت»، «حکم» و «متروپل» به بنده پیشنهاد همکاری دادند که نتوانستم خود را مجاب کنم در این فیلم‌ها بازی کنم. اما امسال که از طرف تهیه‌کننده، آقای لشکری‌قوچانی، به من پیشنهاد همکاری شد، بعد از خواندن فیلم‌نامه و اعتقاد به اینکه این فیلم کار متفاوتی در آثار اخیر آقای کیمیایی خواهد شد، با علاقه پذیرفتم و با جان‌ودل برای خلق لحظه‌لحظه‌ همان فیلم‌نامه وقت و انرژی گذاشتم که به قول آقای کیمیایی دیر شد، اما شد.

صفحه‌ها