سایت خبری شفا نیوز

کلیپ «من تهرونمو می خوام» با صدای پرویز پرستویی

ایجاد: 05/05/2017 - 20:18

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید شهر, پرویز پرستویی پس از اجرای موفق آهنگ «من تهرونمو می خوام» کمپینی با همین نام به راه انداخته و در آن از فعالان شبکه های اجتماعی خواسته عکسی از خود با عنوان و هشتگ #من_تهرونمو_می_خوام منتشر کنند تا همه نسبت به آینده شهر حساسیت نشان دهند. وی ابراز امیدواری کرده شهرهای ایران بوسیله شهروندان و یاری گرفتن از متخصصان به همان شهرهای زیبایی که در گذشته بودند تبدیل شوند. بر همین اساس, پژوهشگر شهر هم با توجه به دغدغه های خود مبنی بر تخصص گرایی در مدیریت شهری, از این کمیپن حمایت می کند. در ادامه, پیام پرویز پرستویی و پژوهشگر شهر را می خوانیم:

پیام پرویز پرستویی:

این کمپین می‌خواهد با اطلاع‌رسانی مشکلات ابرشهر تهران و یاری گرفتن از شهروندان و متخصصان، آلودگی‌ها را از چهره‌ی این شهر پاک کند. برای همراهی با این کمپین عکسی از خود را با عبارت «من تهرونمو می‌خوام» در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و از هشتگ #من_تهرونمو_می_خوام در آن استفاده و به  دوستانتان معرفی کنید. باشد که در کنار یکدیگر و با بهره گرفتن از نظرات متخصصان بتوانیم بخشی از مشکلات ترافیک، آلودگی هوا و منابع طبیعی و زیست محیطی، عدم آمادگی در مقابل بلایای طبیعی و ساخت و سازهای غیراصولی پایتخت و تمام شهرهای این سرزمین را برطرف و آن‌ها را دوباره به شهرهای زیبا و ایمنی که بودند، بدل کنیم.

همراه شو! عزیز.

#من_تهرونمو_می_خوام

 

پیام پژوهشگر شهر:

شهر ما تهران، هر روز با مصائب جدید کالبدی، اجتماعی و فرهنگی روبروست. همانگونه که طی 2 سال در کمپین تخصص گرایی گفتیم و نوشتیم، تنها راه نجات شهر، پرهیز از سیاست‎زدگی و سپردن آن به دست متخصصان است. پژوهشگر شهر قاطعانه از کمپین #من_تهرونمو_می_خوام حمایت می‎کند.

همراه شو! عزیز.

#من_تهرونمو_می_خوام

image_video: